Djevojčice RK Škole rukometa Karlovac osvojile 13. Ždralov kup u Daruvaru

Djevojčice RK Škole rukometa Karlovac osvojile 13. Ždralov kup u
Daruvaru

Karlovačke rukometašice (2008. i 2009. godine), koje vodi trener Ivica Ljubić, premoćno su osvojile 1. mjesto na međunarodnom rukometnom turniru 13. Ždralov kup u mini i super mini rukometu odigranom u Daruvaru i tako dostojno predstavile karlovačku Školu rukometa. Prva ekipa karlovačkih rukometašica je sa 10:6 pobijedila RK Novsku, dok je druga ekipa u razigravanju za plasman poražena od RK Laurus te na kraju zauzela 5. mjesto.

REZULTATI 2008. GODIŠTE (prva ekipa)

Grupa RK Škola Rukometa Karlovac 1 – RK Garešnica 14:2 RK Škola Rukometa Karlovac 1 – RK Slatina 9:7 RK Škola Rukometa Karlovac 1 – RK Đurđevac 8:6 Četvrtfinale RK Škola Rukometa Karlovac 1 – RK Slavonka 17:1 Polufinale RK Škola Rukometa Karlovac 1 – RK Valpovka 13:3 Finale RK Škola Rukometa Karlovac 1 – RK Novska 10:6

REZULTATI 2008. GODIŠTE (druga ekipa)

Grupa

RK Škola Rukometa Karlovac 2 – RK Đurđevac 8:6 RK Škola Rukometa Karlovac 2 – RK Daruvaer 4:8 RK Škola Rukometa Karlovac 2 – RK Novska 8:3 RK Škola Rukometa Karlovac 2 – RK Tvin Virovitica 13:4 RK Škola Rukometa Karlovac 2 – RK Knežopoljka (BiH) 11:3 Razigravanje za plasman (4. mjesto) RK Škola Rukometa Karlovac 2 – RK Laurus 8:9