Dan uzbuđenja na malonogometnom turniru - četiri utakmice riješili penali, petu gol u posljednjoj minuti

Dan uzbuđenja na malonogometnom turniru - četiri utakmice riješili
penali, petu gol u posljednjoj minuti

Izuzetno uzbudljiv i neizvjestan bio je sedmi dan 49. zimskog malonogometnog turnira u Karlovcu. Čak četiri utakmice riješene su tek izvođenjem penala, a peta pogotkom u posljednjoj minuti susreta. Zanimljivo, u svih pet utakmica ipak su na kraju slavile momčadi koje su prije susreta bile u ulozi, blagih ili velikih, favorita. Neizvjesnosti nije bilo jedino u ogledu limača za treće mjesto.

Rezultati, seniori: CB Dalmatino (Karlovac) - Crni biseri (Žakanje) 4:2 (9m), CB Noćni bar Snoopy (Ogulin) - HRFutsal.com (Zagreb) 9:10 (9m), Zrinski Ozalj - SC Supra sport Neo Logistic (Zagreb) 4:5 (9m), Vatrogasac (Gornje Mekušje) - Turić Security PNT Croatia (Karlovac) 1:2.

Veterani: Riba nekretnine PNT Croatia (Zagreb) - Brezak Auto servisi (Zagreb) 4:3 (9m)

Limači, susret za 3. mjesto: Karlovac 1919 - Mostanje 5:0.

U srijedu ljubitelje malog nogometa očekuje novih šest utakmica, a posebno treba istaknuti prvi nastup branitelja naslova, Trgovine Fresh iz Golog Vrha.

Raspored: 16:40 (karlići, susret za 3. mjesto) Karlovac 1919 II – Vatrogasac, 17:15 (seniori) MNK Goli Vrh Trgovina Fresh – Duga Resa 1929 CB Stadion, 17:55 (seniori) Prijatelji (Krašić) - KMS Malerič (Vinica, SLO), 18:35 (seniori) Favela (Zagreb) - Slunj, 19:15 (veterani) Siget (Zagreb) - Auto dijelovi Tokić & Zloćo i prijatelji Mate Čuljka (Zagreb), 19:55 (veterani) Transporti Buneta (Zagreb) - Trnava AS Caffe (Zagreb).