Dalmatino pobjednik 22. dubovačkog noćnog turnira u malom nogometu, kod veterana najbolja Mamma Mia

Dalmatino pobjednik 22. dubovačkog noćnog turnira u malom nogometu,
kod veterana najbolja Mamma Mia

Hakleri Caffe bara Dalmatino pobjednici su 22. noćnog malonogometnog turnira Dubovac 2017. U finalnoj utakmici s uvjerljivih 4:0 nadvisili su Šumarstvo Marjanović, iako je finale bilo daleko izjednačenije nego što to sugerira konačan rezultat. U susretu koji se igrao 2 x 15 minuta, naime, sve je do 24. minute bilo 0:0. Tada je Šalić doveo Dalmatino u vodstvo 1:0, no umjesto da vidimo dodatno uzbudljivu završnicu, "šumari" su se potpuno raspali - već u sljedećoj minuti Mićunović je povisio na 2:0, a do kraja susreta su Valentić i Kovačina povisili na (pre)visokih 4:0.

U susretu za 3. mjesto ekipa Aestetic Roksandić sa 2:0 je svladala CB Kum-Catalpa. Treba reći da su iznimno uzbudljiva bila oba polufinalna susreta - Dalmatino je sa 2:1 bio bolji od Aestetic Roksandića, a Šumarstvo Marjanović je tek nakon izvođenja penala izborilo finale u susretu protiv haklera Kum-Catalpe.

Kod veterana, pak, velika dominacija Mamma Mie. U polufinalu su s čak 6:0 svladali Turić Security, a prošlogodišnji pobjednik KA Parking bio je gotovo jednako uvjerljiv protiv Jataganaca - 5:0. U finalu, pak, donekle sličan scenarij onom koji smo vidjeli nešto kasnije u finalu glavnog turnira. Ovdje nije do pred sam kraj bilo 0:0, ali jest 1:0 pogotkom Sabljaka u početku susreta. Kada je par minuta prije kraja susreta Veselić povisio na 2:0, KA Parking je izvukao golmana i to ih je skupo koštalo - gotovo odmah su primili pogodak i za 3:0, a do kraja susreta bilo je čak 5:0.

U ogledu za 3. mjesto Turić Security sa 3:0 je svladao Jatagance, uz naznaku da je sve do posljednje minute bilo "tijesnih" 1:0.