Casper Open: Pandas timu Banije 10 medalja, Karlovcu i Prani po dva prva mjesta

Casper Open: Pandas timu Banije 10 medalja, Karlovcu i Prani po dva
prva mjesta

U Hrvatskom Leskovcu na 5. Casper Openu nastupili su karlovački taekwondo klubovi Banija Pandas, Karlovac i Prana. Prijavljeno je bilo 364 natjecatelja iz 39 klubova, 3 države.

16 PANDA, 10 MEDALJA

Taekowndo klub Banija Pandas sudjelovao je sa 16 tekvodaša koji su osvojili ukupno 10 medalja od kojih 4 zlatne, 3 srebrne i 3 brončane medalje. U sveukupnom poretku svih dobnih selekcija osvojili su ekipno 3. mjesto. U konkurenciji limača i juniorki osvojili su ekipno 2. mjesto, dok su kadeti osvojili ekipno 3. mjesto.

U pojedinačnom poretku medalje su osvojili:

1. mjesto - juniorka Lucija Hrebac -63kg 1. mjesto - kadet Lucio Matuzić -41kg, 1. mjesto - kadet Petar Fičko -45kg 1. mjesto - limačica Ana Bedeniković -34kg 2. mjesto – limač Marko Mesić -32kg 2. mjesto – limač Petar Milašin -26kg 2. mjesto – limač Matija Gvozdić +41kg 3. mjesto – ml. kadetkinja Nikolina Hrebac -39kg 3. mjesto – ml. kadet Marko Fičko-36kg 3. mjesto – limač Luka Vuković -36kg

BUNČIĆ I OPARNICA NAJUSPJEŠNIJE IZ REDOVA TKD KARLOVAC

Taekwondo klub Karlovac ovog vikenda nastupio je s 4 natjecateljice i ostvarivši dva prva mjesta u kategoriji mlađih kadetkinja i to Dalija Bunčić, Mkž -43 kg (4 pobjede) i Lea Oparnica Mkž -36 kg (3 pobjede). U ukupnom poretku mlađe kadetkinje zauzele su 2. mjesto.

Bez plasmana su ostali Ester Mržljak, Mkž -39 kg (1 pobjeda) i Rebecca Mržljak, Mkž -33 kg (bez pobjede)

ZLATNI ČLANOVI PRANE MACUT I KOVAČIĆ

Taekwondo klub Prana je nastupila s dva natjecatelja i osvojila dvije zlatne medalje. Aleksandra Macut sa dvije pobjede (10:6,16:6) u kategoriji kadetkinja do 55 kg i kadet Oscar Kovačić do 49 kg sa tri pobjede (28:1,27:2,15:4), ujedno je proglašen i najboljim kadetom turnira, izborili su zlatna odličja.

Kadetkinja Matea Magdić sudjelovala na Croatia Open Poomsae G1 turniru. S obzirom na veliku konkurenciju izborila je tek ulazak u drugi krug ali na kraju nije uspjela doći do odličja.