Brežanovim borcima 3 zlate i brončana medalja na turniru u Dugom Selu, Ljubić i Latković otputovali u Španjolsku na EP za kadete

Brežanovim borcima 3 zlate i brončana medalja na turniru u Dugom
Selu, Ljubić i Latković otputovali u Španjolsku na EP za kadete

Na 3. po redu taekwondo turniru Dugo Selo Open 2019 nastupilo je 207 natjecatelja, 22 kluba iz dvije države. Taekwondo klub Karlovac nastupio sa četiri natjecatelja i osvojio tri zlatne i jednu srebrnu medalju

REZULTATI 1. mjesto - Dalija Bunčić, MKAŽ -43 kg (2 pobjede) 1. mjesto - Ester Mržljak, MKAŽ -39 kg (2 pobjede 1. mjesto - Rebecca Mržljak, MKBŽ -33 kg (2 pobjede) 2. mjesto - Đorđe Bunčić KM-57 kg (1 pobjeda)

Najuspjesnija natjecateljica kluba Magdalena Ljubić otputovala je s Hrvatskom kadetskom reprezentacijom u Španjolsku gdje će nastupiti na Europskom kadetskom prvenstvu. Kao dvostrukoj kadetskoj prvakinji Hrvatske biti će joj to drugo Europsko prvenstvo. Prošle godine zauzela je visoko 5-8. mjesto u vrlo jakoj konkurenciji.

TKD Prani četiri medalje, Ivan Latković putuje u Španjolsku

Na turniru Dugo Selo Open nastupilo je šest karataša TKD Prana koji su osvojili dvije zlatne te po jednu srebrnu i brončanu medalju. Zlatnim odličjem su se okitili, Lara Tuškan, mlađa kadetkinja do 33 kg (2 pobjede) i Oscar Kovačić, kadet do 49 kg (2 pobjede). Srebro je osvojila Aleksandra Macut, kadetkinja do 55 kg (1 pobjede), dok je broncu izborila Ema Brnardić, kadetkinja do 37 kg (1 pobjede). Nastupile su još Nina Šket i Leona Grubiša, ali bez plasmana. U subotu je član kluba Ivan Latković otputovao je s reprezentacijom u Španjolsku na Europsko prvenstvo.