1.B liga: Karlovačke odbojkašice nakon dvosatne neizvjesne borbe slavile kod Kaštela sa 3:2

1.B liga: Karlovačke odbojkašice nakon dvosatne neizvjesne borbe
slavile kod Kaštela sa 3:2

Odbojkašice Karlovca u drugom kolu 1.B lige ostvarile su i drugu pobjedu, ovog puta doduše umjesto tri osvojile su dva boda, no to ne umanjuje uspjeh na gostovanju kod vrlo neugodne ekipe Kaštela.

Vodila se velika borba, gotovo dva sata trajala je utakmica u kojoj je samo drugi set bio relativno miran. Prvi set pripao je domaćima sa 25:21, uzvratile su Karlovčanke s glatkih 25:15, a onda počinje prava drama - u trećem setu 25:23 za domaće, a u četvrtom 27:25 za Karlovac. I peti set bio je neizvjestan do kraja, no uspjele su Karlovčanke zadržati koncentraciju i slaviti sa 15:12.

U sljedećem kolu Karlovčanke na svom parketu dočekuju Kitro Varaždin.

Spomenimo da su s natjecanjem počeli i mladi karlovački odbojkaši koji nastupaju u 2. ligi - sjever. U prvom kolu gostovali su kod Čazme te izgubili sa 3:0, po setovima 25:21, 25:11 i 25:14. U drugom kolu na svom parketu mladi Karlovčani ugostit će Sheeft iz Zagreba.